Informace pro rodiče » Pomáháte nám

Pomáháte nám

Děkujeme ...

... paní Malečkové za přinesené kaštany na tvoření, namnožené omalovánky pro děti a pracovní listy na lampionový průvod.

... za nakoupené dárky v hodnotě 5000 Kč dětem na Vánoce, donesené papíry do kopírky a papíry dětem na kreslení (anonym).

... paní Rosypalové za moderování akce lampionový průvod, paní Malečkové za kopírování materiálů na lampionový průvod a paní Horákové za přinesení dárků (zvířecí nosy) na lampionový průvod.

... za věrohodné ztvárnění anděla paní Zumrové, Mikuláše panu Kulovanému, a čerta panu Pallovi. Všichni zúčastnění jsou ze třídy Sluníček.

... rodičům za přinesení cukroví na vánoční nadílku: rodina Sýkorová, rodina Morávková, rodina Vykusová, rodina Yezerska, rodina Georgieva.

... rodině Sýkorově za darování dvou odrážedel a stanu.

... paní Georgievě za přinesené omalovánky pro děti.

... paní Kettnerové, paní Vašatové, paní Moskalyk, paní Zimmmermannové za přinesené jarní kytičky.

... za sobotní úklid školní zahrady:

• ze třídy Jablíček - panu Solnickému.
  • ze třídy Jahod a Jablíček - panu Hanušovi, Vokrouhlíkovi.
  • ze třídy Sluníček - panu Beranovi, Vinničenkovi a paní Moníkové (Barreto) s babičkou.

... panu Koďouskovi za sponzorování divadla pro děti a za sponzorský, finanční dar na třídu Sluníček.

... panu Tyráčkovi za přednášku, ukázku + pomazlení s hadem a ještěrkou.

... panu Uhrovi za kolo pro ml. děti a koloběžku.

... paní Vykusové za přinesené papíry pro děti.

Tipy, jak mohou rodiče pomoci škole

• sponzorství
    • doprava (na výlet, na plavání, …)
    • VV materiál (fixy, pastelky)