Informace pro rodiče » Pomáháte nám

Pomáháte nám

Děkujeme ...

... paní Malečkové za přinesené kaštany na tvoření, namnožené omalovánky pro děti a pracovní listy na lampionový průvod.

... za nakoupené dárky v hodnotě 5000 Kč dětem na Vánoce, donesené papíry do kopírky a papíry dětem na kreslení (anonym).

... paní Rosypalové za moderování akce lampionový průvod, paní Malečkové za kopírování materiálů na lampionový průvod a paní Horákové za přinesení dárků (zvířecí nosy) na lampionový průvod.

Tipy, jak mohou rodiče pomoci škole

• sponzorství
    • doprava (na výlet, na plavání, …)
    • VV materiál (fixy, pastelky)